Znepokojuje vás vaše sexualita?

  • Přitahují vás nezletilé osoby nebo jste se zamiloval*a do dítěte?
  • Vzrušuje vás působit bolest sexuálnímu partnerovi proti jeho vůli?
  • Sledujete nezákonné erotické materiály?
  • Vzrušuje vás dotýkat se cizích lidí proti jejich vůli nebo se svlékat na veřejných místech?
  • Dostal*a jste se již kvůli sexuálnímu chování do konfliktu se zákonem?

Neobvyklé nastavení sexuality může přinášet řadu problémů v oblasti duševního zdraví nebo při zvládání sexuálních tužeb a impulsů, které by mohly vést k nevhodnému nebo nelegálnímu sexuálnímu chování v reálném či on-line prostoru. Nabízíme odbornou pomoc lidem s neobvyklou (parafilní) preferencí, například těm, kteří jsou sexuálně přitahováni dětmi a nezletilými nebo takovým, které sexuálně vzrušuje násilí a nesouhlas partnerky nebo partnera.

Nemůžete za své pocity, Nebuďte na sto sami!

Naši odborníci vám poradí v situacích, které máte problém řešit, a zodpoví otázky ohledně vašeho sexuálního nastavení. Prostřednictvím specializované terapie vám také mohou pomoci hledat cesty ke kvalitnějšímu a spokojenému životu, pomoci dlouhodobě zacházet se svou sexualitou tak, aby neohrozila ani vás ani nikoho jiného ve vašem okolí a poskytnou vám podporu a dovednosti, jak neztratit kontrolu nad svými pocity, představami a chováním pod vlivem stresu a v rizikových situacích. Všechny služby poskytujeme anonymně a bezplatně a klademe důraz na důvěrnost.

Nabízíme následující formy pomoci:

On-line poradna – anonymní online odborné poradenství pro lidi s problematickým nastavením sexuality

Krizová intervence – krátkodobá odborná pomoc pro krizové situace spojené s problematickým nastavením sexuality, se kterými si aktuálně nevíte rady

Kontaktní terapie – dlouhodobější specializovaná terapeutická spolupráce

Scroll to Top